Do terénu
Remote
Full Time

Topenář / Vzduchař / Chlaďař

Specializace není podmínkou. Hledáme zaměstnance, kteří mají chuť učit se novým věcem, přičemž specializace na daný obor je pouze výhodou.

O pozici

V Tepsolu si potrpíme na spokojenost nejen našich zákazníků, ale i našich zaměstnanců. Důležitá je pro nás také kvalita a odhodlání. Pokud jste tedy odhodlaný vrhnout se na kariéru topenáře, vzduchaře či chlaďaře ozvěte
se nám. Pokud zvládáte všechny obory, budeme nadšení! Pokud ovládáte alespoň jeden z nich, budeme spokojeni. Kontaktovat nás však můžete
i v případě, že s žádným z oborů zatím zkušenost nemáte, ale chcete se ho naučit. Rádi vás zasvětíme do tajů této práce a zaučíme ve všem potřebném.

Jaká je náplň práce?

  • Příprava projektů v daném oboru
  • Realizace projektů v daném oboru
  • Servisní práce v daném oboru

Máte zájem o nabízenou pozici?

Těší nás, že se chcete přidat do našeho týmu. Pošlete nám prosím na e-mail
váš životopis či krátké představení. O podmínkách nástupu a všem ostatním
se následně pobavíme osobně nebo telefonicky.

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci v zavedené a stabilní firmě
  • Podporu rozvoje a firemního vzdělávání
  • Osobní přístup vedení firmy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 20 dní placené dovolené
  • Firemní akce a teambuildingy

Co očekáváme?

V Tepsolu si potrpíme na spokojenost nejen našich zákazníků, ale i našich zaměstnanců. Důležitá je pro nás také kvalita a odhodlání. Pokud jste tedy odhodlaný vrhnout se na kariéru topenáře vzduchaře, či chlaďaře ozvěte
se nám. Pokud ovládáte alespoň jeden z nich, budeme nadšeni! Pokud v oboru teprve začínáte, nevadí. Rádi vás zasvětíme do tajů této práce a zaučíme ve všem potřebném.

  • Vzdělání daného směru výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Chuť učit se i dalším oborům

Zašlete nám životopis,
nebo si rovnou domluvte pohovor.